NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ?

Pokud by se někdo z vás chystal v rámci svých novoročních předsevzetí podpořit finančním darem hnutí Cesta za pravdou, máme pro vás několik snad i užitečných informací.

Chceme dál pokračovat v organizování setkání, provozu webových stránek a eshopu. Během roku bychom rádi navíc přeložili materiály od Bruce Wilkinsona a dalších amerických kazatelů. Určitě by mnozí z nás uvítali nahrávku kapely Víta Abraháma, která hraje na našich bohoslužbách. Chtěli bychom dále podpořit Kostel na lodi a také kazatele, který již 15 let jezdí po školách a učí mládež o sexu, AIDS a čistých vztazích a za tu dobu mluvil na 300.000 dětí a vychoval další školitele, kteří mluvili na dalších 700.000 dětí. Pokud by nám Bůh požehnal, rádi bychom zřídili hudební studio a malý televizní štáb, abychom mohli více překládat křesťanské materiály a natáčet příběhy úspěšných českých křesťanů z různých oborů.

Jednorázový dar nebo trvalý příkaz můžete zaslat na účet zřízený pouze pro potřeby Cesty za pravdou vedený u organizace Rivenhill Alliance v České spořitelně 15 45 64 319 / 0800.