GLOBAL LEADERSHIP SUMMIT V PRAZE 4.-5.11.

NA GLS V PRAZE NENÍ TŘEBA REGISTROVAT SVOU VSTUPENKU PŘES INTERNET.

GLS V PRAZE BUDE VE SPROTOVNÍ HALE SPARTA (NA LETNÉ), NAD KRÁLOVSKOU OBOROU 51, PRAHA 7

VSTUPENKY JE MOŽNÉ OBJEDNAT PROSTŘEDNICTVÍM KONTAKTU ZDE

VIDEO POZVÁNKU DAVIDA SETZERA NAJDETE ZDE

PROGRAM 4.11.

16:45-18:00 OSOBNÍ REGISTRACE + PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ (výměna vstupenky za materiály ke konferenci)

18:00-23:00 HLAVNÍ PROGRAM (Bill Hybels, Michelle Rhee, Seth Godin, Jack Welch)

PROGRAM 5.11.

9:00-10:00 OTEVŘENÍ SÁLU

10:00-13:15 PRVNÍ ČÁST PROGRAMU (John C. Maxwell + Ken Blanchard, Dr. Henry Cloud, panelová diskuze)

15:00-18:30 DRUHÁ ČÁST PROGRAMU (John Dickson, Patrick Lencioni, Erwin McManus, Setven Furtick)

GLOBAL LEADERSHIP SUMMIT (GLS) každoročně pořádá od roku 1992 Bill Hybels se svou organizací Willow Creek Association (WCA). GLS navštěvují lídři z byznysu, vzdělávání, vládního i neziskového sektoru. Naplnění poslání jednotlivců i celých organizací na charakteru, zápalu a schopnostech vést lidi. GLS má za cíl tyto vlastnosti v lídrech i v jejich organozacích rozvíjet a posilovat.

Proto každoročně zve nejlepší světové lídry a řečníky z oboru leadershipu, marketingu a byznysu. Není proto divu, že GLS se přímo v USA účastní tisíce lídrů ze všech oborů lidské činnosti a současně GLS shlédne ve stejnou dobu nebo s několikaměsíčním posunem desetitisíce lídrů na 120 dlaších lokalitách po celé zeměkouli. Global Leadership Summit je tedy v tuto dobu jedna z nejlepších příležitostí na světě, kde můžete čerpat nové myšlenky, inspiraci, povzbuzení. WCA vyvinulo speciální organizační a technický formát pro všechny lokality, kde se GLS nesleduje on-line v reálném čase. Díky tomuto speciálnímu přístupu může každý účastník zakusit atmosféru, jako by byl přímo na místě původní centrální konference GLS.

Jsme hrdí, že můžeme Global Leadership Summit uvést v roce 2011 i v Praze a to 4-5. listopadu. Mezi řečníky v Praze uslyšíte mimo jiné tyto osobnosti:

John C. Maxwell - uznávaný autor a řečník na téma leadership

Jack Welch - bývalý ředitel General Electric

Ken Blanchard - autor knih pro manažery

Bill Hybels - pastor Willow Creek Comunity, které v Chicagu týdně navštěvuje 24.000 lidí

Henry Cloud - Psycholog a úspšný autor knihy Hranice a dalších titulů

a další řečníci.

Každý z řečníků svými výsledky prokázal leadership, jaký si skoro ani neumíme představit. Nejen že mají leadership a lidé je následují. Jsou to mentoři a učitelé dalších stovek lídrů. Prokázali svou schopnost učit a předávat myšlenky. Každý, kdo je v pozici lídra bude chtít, aby i lidé, které sám vede, viděli a slyšeli tyto řečníky a zažili skvělou inspirující atmosféru GLS.

Cena vstupenky na pražský GLS včetně studijních materiálů je 700,- Kč do 30. září a od 1. října je vstupenka za 750,- Kč.

Místo a čas bude upřesněno na podzim. Další informace a podrobnosti o GLS v Praze budou majitelé vstupenek dostávat od začátku září emailem.

Vstupenky můžete zakoupit u svých lídrů. Případně nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu v sekci KONTAKTY