BOHOSLUŽBA S JENTEZENEM FRANKLINEM V NEDĚLI 29.LEDNA V PRAZE

Ahoj kamarádi,

jak pokračuje půst? Vím, že někteří se postili několik dní. Současně vím, že někteří s půstem stále pokračují. Každému kdo se postil nebo postí velká pochvala. Bůh opravdu vidí tvou snahu a tvé srdce a moc rád na takový postoj odpovídá. Věřme společně, že tento rok bude rokem nových příležitostí, rokem nových možností.

Kazatel Jentezen Franklin z USA pořádá na konci společného 21 denního půstu bohoslužbu ve svém kostele pro 7.000 lidí. Díky moderním technologiím máme možnost posadit se společně, "jako u něj doma" a podívat se, jak to funguje v americkém kostele.

Před tím budeme mít vlastní program, takže začneme již ve 14:00 v hotelu Dorint - Don Giovani a skončíme kolem 16. hodiny.
Do vlastního programu se může zapojit každý z vás, kdo během půstu zažil výrazné zdravotní zlepšení až vyléčení, vyřešení nějaké situace, vyřešil letitý problém,.... zkrátka zažil nějaké silné požehnání. Své příspěvky posílejte na adresu: info@cestazapravdou.cz, abychom vás uvědomili o zařazení do programu.

Vstupné je 100,- Kč na partnerský pár a každý uhrazený vstup bude u vchodu odměněn CD České studny.
Na místě bude k dispozici nové CD - České studny a kniha Nebe je skutečné a další pomůcky.

Tak se moc těším, že se jako parta sejdeme po půstu a nakopneme svůj "duchovní míč" kupředu k pomyslné brance.

Za tým Cesta za pravdou
Daniel Skokan

PS: bohoslužba s Jentezenem Franklinem bude v neděli 29. ledna od 14:00 v hotelu Dorint - Don Giovani, Vinohradská 157a, Praha 3 (u metra Želivského)