Křesťanské písničky

 

Zdravíme naše všechny křesťanské kamarády,

Chceme Vám napsat pár slov o poslechu křesťanské hudby. Každý z nás je v rádiu nebo v televizi častokrát vystaven různým pořadům, hudbě a reklamám, které nepomáhají našemu duševnímu a duchovnímu růstu(to je řečeno velmi jemně a křesťansky…). Občas nám také někdo doporučí “skvělou muziku” a my z CD posloucháme negativní až hrubé texty a divíme o čem všem se to dnes zpívá a “rapuje”. Naproti tomu křesťanská hudba má pozitivní texty a protože většina písní vychvaluje Boží slávu (proto se jim říká chvalozpěvy), má v sobě očistnou moc. Pokud posloucháte křesťanskou hudbu českou, slovenskou nebo anglickou, je s vámi Boží dobrota (temným silám křesťanská hudba zrovna nevoní, proto si najdou jiné místo, kde budou tropit hlouposti a nechají Vás na pokoji)

Mnoho lidí potvrdilo, že poslech křesťanké hudby výrazně ovlivnil jejich život. Je jedno jestli budete křesťanskou hudbu poslouchat s plným soustředěním nebo bude hrát jako kulisa u vás doma či do sluchátek při nějaké Vaší činnosti. Chvíle při písních dodávají křesťanovi klid, pohodu a dobrou atmosféru.

Po několika poslechnutích už si budete pamatovat pasáže některých písní a budete si je pobrukovat pro dobrou náladu. Dojde i k dalšímu důležitém efektu, že Vám poslech dá i vzdělání o Bohu, Kristu a Duchu Svatém. Po pár měsících poslechu už si budete z plna hrdla zpívat i s kapelou z CDéčka a zjistíte, že zpěv těchto textů je blahodárný nejen pro plíce a mozek (podle posledních výzkumů, při zpěvu rezonuje lebka a vytváří léčivé chvění pro náš mozek), ale zpěv bude pro Vás zároveň modlitbou a zaznamenáte výrazný duchovní růst!

Začněte si vybírat svou křesťanskou hudbu a vytvořte si svou vlastní audiotéku. Naše sdružení Cesta za pravdou doporučuje CD Přicházíme před Tvoji tvář a řadu CD: “Celým srdcem” ke které je možné dokoupit i zpěvníky.

Rádi bychom překvapili na příštím setkání 13.prosince kapelu Grooms Friend tím, že budeme schopni zpívat písničky, které budou hrát. Podařilo se nám od kapely zjistit, jaké písničky chystají a zakoupili jsme na ně práva, takže nyní je máme všechny na jednom CD Přicházíme před Tvoji tvář a je k dostání v eshopu na našich stránkách.