DARY NA BOHOSLUŽBĚ ZÁZRAKŮ

Ahoj kamrádi,

dnes je už 18. den společného půstu a musím pochválit každého, kdo se zapojil. Přicházejí příběhy o tom, jak Bůh dělá zázraky a také o tom, jak lidé nachází novou svobodu a taky aktivitu, nadšení a chuť udělat tento rok něco vyjímečného pro Boha ve své rodině, ve svém byznyse nebo ve svém životě.

Pastor Jentezen Franklin má každý den půstu vzkaz na videu. Na dvou vzkazech mluvil o třech povinnostech křesťana: modlitba, půst a dávání. Lídři viděli výzvu pastora Franklina a potvrdili, že bychom měli svým darem poděkovat za všechno, co z jeho služby čerpáme a využíváme. Jentezen Franklin vyzval účastníky půstu, aby poslali příspěvek ne pro jeho kostel, ale pro práci pastora Matthew Barneta.

Matthew Barnet založil DREAM CENTER, kde si pronajal celé jedno nemocniční patro a zachraňuje z ulic unesené dívky donucené k prostituci. Dělá to tak, že za blízkým rohem zaparkuje auto s chlapem řidičem a dívka křesťanka jde k prostitutce a zeptá se jí zda, chce utéct svojemu pasákovi pod rukama a změnit svůj život. Oni takhle doslova kradou holky pasákům a samozřejmě si je občas pasáci snaží v nemocnici "vyzvednout". Matthew Barnet a jeho týmy tedy musí používat hodně moudrosti ai odvahy, aby mohli podobnou práci dělat. Dívky jsou pak v jeho centru v péči křesťanů a lékařů a pomáhají jim dát jejich život do pořádku a ukazují jim cestu ke Kristu. 


Jentezen Franklin tedy hledá 120 lidí, kteří dají každý 1.000 dolarů. Pomodlil jsem se a pak jsem se poradil s lídry a dohodli jsme se, že společně darujeme za Cestu za pravdou 5.000 dolarů, to je v českých korunách 95.000 Kč, které chceme darovat Bohu a pastorovi Franklinovi a pastorovi Barnetovi. Bude to naše poděkování. Bude to také náš dar víry a budeme věřit, že Bůh se z takového daru raduje a žehná štědrému dárci. Výzvu pastora Franklina s českými titulky najdete na našich stránkách v sekci VIDEO.

Hledám proto 95 lidí mezi námi, kteří dají každý 1.000 korun. Možná, že můžeš dát víc nebo míň. Udělej to, co je možné a ať Bůh udělá zbytek. Buď si jistý, že nic nemusíš a že můžeš. Já ti děkuji za každý malý i velký dar. Bůh se vždy raduje z postoje štědrosti.

Svůj dar na záchranu unesených, prodávaných a zneužívaných dívek můžeš zaslat na účet: 154564319 / 0800 s variabilním symbolem 2011001 nebo ho můžeš v hotovosti darovat do sbírky na konci bohoslužby zázraků. Bohoslužba zázraků bude tuto neděli 30. ledna a začne ve 14:50 v hlavním sálu hotelu STEP, Malletova 1141, Praha 9. Vstupné 100,- Kč na pokrytí nákladů se bude vybírat pouze u vchodu.

za tým Cesta za pravdou
Daniel Skokan

PS: Pokud jste se křtili na konci roku 2010 na našem společném křtu, pak před vchodem do sálu bude možné si na své přenosné USB paměti a flashdisky nahrát fotky ze křtu.