Linky na webové stránky pastorů jejichž CD sady nabízíme

Linky na webové stránky pastorů jejichž CD sady nabízíme:

www.jhm.org (John Hagee, v neděli kolem 17h/18h je možné sledovat online Bohoslužbu, celý den běží na stránkách také smyčka z DVD sad – obrazová verze nabízených CD sad, doporučuji shlédnout, proklik „Broadcast“)

www.hourofpower.org (Robert Schuller, celý týden je možné shlédnout nedělní Bohoslužbu v záznamu, za nejzajímavější považuji svědectví – 2. Část za 4 Bohoslužby cca 5min., hosté jsou špičky ve svých oborech/oblastech, od sportovců, podnikatelů, přes politiky, maminky, handicapované, které svůj handicap dokázali přeměnit v požehnání po  bývalé gangstery a drogově závislé atp.)

www.audible.com (největší portál autoknih, při registraci lze stáhnout audioknihu za 11,-USD vč. DPH, první dvě stažení jsou zdarma, nejen křesťanské, nepřeberné množství obchodních literatury v originálu, často namluveny přímo autory!)

Zkušební poslech nabízených audiosad je možný kdykoli v pracovním týdnu v kanceláři CENTURY 21 - Vomastek – Lazarská 6, Praha 2, ohlešte se prosím v předstihu u office managerky Věrky Olexové, tel. 725 293 143, vera.olexova@century21.cz