POZVÁNKA NA ŠKOLENÍ PRO ŽENY / PRO MUŽE

Ahoj kamarádi,

spolu s dalšími lídry Cesty za pravdou jsme pozvali řečníky z pardubické bohoslužby manžele Jerryho a Ulriku Lillardovi (USA), aby spolu s Romanem a Gitou Hassmannovými pro nás udělali SEMINÁŘ PRO ŽENY a SEMINÁŘ PRO MUŽE.

Jerry a Ulrika bydleli nějakou dobu v Německu, kde založili církev. Nyní žijí již několik let v ČR a stali se lídry pro mnoho českých kazatelů i podnikatelů. Současně mají vlastní bohoslužby v Praze a vedou i další organizace. Jsou oblíbenými řečníky na konferencích a školeních jak v ČR i v zahraničí. Jsem proto nadšený, že si na nás na konci prázdnin udělali čas a pomůžou nám tím nejlepším způsobem nastartovat nový fiskální rok 2012/2013.

ŠKOLENÍ PRO ŽENY začne v neděli 2. Září ve 14:00 v sále Artemis hotelu Tristar (Olympik), U sluncové 71/14, Praha 8 – Karlín.

ŠKOLENÍ PRO MUŽE začne s půlhodinovým posunem v neděli 2. Září ve 14:30 ve sportovní hale Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2.

Obě školení skončí současně v 18:00. Na místě budou k dostání pomůcky na témata, jako jsou: manželství, vztahy, výchova dětí a další.

Vstupenky na každé školení budou za 100,- Kč k dispozici od soboty 11. srpna od 12. hodiny u vašich lídrů.

Jelikož se jedná o akci Cesty za Pravdou, tak stejně jako na GLS, přístup na školení mají i lidé mimo byznys Amway (rodinní příslušníci, přátelé, kolegové z práce, ...). Každého hosta je ale potřeba upozornit, že jde na akci pořádanou Křesťanským sdružením a většina zúčastněných budou podnikatelé z Amway.

Těším se na viděnou :-)

Za tým Cesta za pravdou

Daniel Skokan