O ČEM BUDE ŠKOLENÍ PRO ŽENY/MUŽE

Ahoj kamarádi,

právě jsme skončili schůzku s našimi hlavními speakery Jerrrym a Ullrikou Lillardovými. Když jsem slyšel, co si pro nás připravili, tak bych šel klidně i na seminář pro ženy a ohromně bych čerpal z toho co si Ulli připravila. Ale protože Jerry jako bývalý voják dokáže postavit chlapy do latě, tak je jasný kde skončím a těším se na náš chlapský seminář. I když jsem se s nimi viděl na bohoslužbě v Liberci, stejně jsem zase v šoku, že tak mladě vypadající lidé mají 4 děti a 11 vnoučat a obrovskou životní energii.

Na místě budeme propagovat dvě nové knihy. V knize Umění odpouštět nám Jorg Muller pomáhá pochopit, že když si některé věci nevyřídíme sami se sebou, tak pak snadno vyřídíme druhé. Pomáhá nám poznat "umění odpouštět" a tak sami sebe osvobozovat. V druhé knize Kevina Lemana Sex začíná v kuchyni se chlapi dozví ... no snad tušíte co, protože o vaření to nebude :) Na místě budou i další nové zajímavé vzdělávací pomůcky.

Pár lidí se mě ptalo, jak staré děti mohou na tato školení. Domluvili jsme se se speakery, že to je školení pro dospělé, aby mohli mluvit co nejotevřeněji. Proto je to na zvážení rodičů, ale pro většinu dětí pod 18 let by to možná bylo příliš brzy.

Na vstupence je tisková chyba. Školení pro muže začíná ve 14:30. Obě školení končí současně a to v 18:00. Vstupenky budou v prodeji i u vchodu.

Fandím na dálku na školení pro ženy a těším se s chlapama na viděnou!

Za tým cesta za pravdou
Daniel Skokan