BOHOSLUŽBA 12. ČERVNA 2011 V PARDUBICÍCH

Ahoj kamarádi!

Mám rád bábovku s kávou. Kávu mám rád na půl vodu a půl mléka. No a k tomu dvě lžičky cukru. Začít takhle neděli 12. června je pro mě supr začátek týdne. Fronta u tradiční bábovky před bohoslužbou Cesty za pravdou mi říká, že nejsem jediný člověk, kdo je takto postižený :)

   


David Setzer přinesl vzkaz o plánu B. Pochopitelně každý z nás má nějaké plány. Náš plán je plán A. Každý z nás už zažil, že plán A nevyšel a začal se uskutečňovat jiný plán. Plán B. David mimo to zmínil další dvě zajímavé myšlenky. Bůh nemá vnoučata, jen syny a dcery! Druhou myšlenkou je obrázek výšivky. Ze spodní strany výšivka nedává moc smysl. Nitě a barvy se různě kříží. Jsou tam různé uzlíky, změny směru, ustřihnuté konce. Tak nějak vnímáme svůj život. Je plný změn, nečekaných zauzlení a nechtěných konců. Ta horní strana výšivky je však dokonalá. Je na ní předem naplánovaný vzor nebo obraz. To je ten Boží plán s naším životem. Pro nás někdy nečekaný plán B. Ve skutečnosti to však byl ten původní Boží plán, který on měl pro nás od začátku. Jeho plán A.

  

Kamarádi, byla to skvělá atmosféra. V sále bylo přibližně 500 lidí. Chválím každého kdo dorazil. Děkuji každému z pomocníků. Děkuji kameramanům, zvukaři hudebníkům i řečníkům. Děkuji každému kdo pomáhal s pódiem, vítáním, s bábovkou a kávou i s prodejem pomůcek. Děkuji za každou modlitbu i za každý finanční příspěvek. Jsme spoelečně součástí skvělého týmu. Díky tomu se v nebi andělé mohou radovat, že další desítky lidí v neděli ráno přijali Krista a vydali se ve svém životě novým směrem.

A protože se mě pár lidí ptalo, že nestihli koupit DVD s nahrávkou Boba McEwena z podzimní bohoslužby v Pardubicích, mám tady dobrou zprávu. DVD "Jaký je Boží plán pro člověka" je možné koupit v kanceláři při nákupu ostatních pomůcek nebo ZDE V ESHOPU.

S přáním krásného léta
za tým Cesta za pravdou
Daniel Skokan