BOHOSLUŽBA 6. BŘEZNA OD 9:00 V PARDUBICÍCH

Ahoj kamarádi,
musím znovu pochválit každého, kdo se nějak zapojil do půstu po novém roce. Speciální pochvalu mají ti, kdo to vydrželi 40 dní. Někteří kazatelé byli překvapení vaším nasazením a praktickou vírou natolik, že se také chtějí příště připojit ke společnému půstu. A tak nejen že jste tím prospěli sobě a přiblížili jste sebe k Bohu, ale stali jste se i povzbuzením a příkladem pro další. Já Bohu děkuji za takové lidi jako jsi ty a vím, že se Bůh z tebe skutečně raduje a používá si tě!

Máme tu o víkendu první velký byznysový seminář roku 2011. Hodně lidí udělá své velké rozhodnutí a ovlivní tím budoucnost svojí i mnoha dalších. David Setzer nám položil otázku, jestli si za to vše Bůh zaslouží chválu a poděkování a že bychom měli společně Bohu poděkovat.

Proto mám úžasnou výsadu vás takhle "na poslední chvíli" pozvat na nedělní bohoslužbu 6.3.2011 v Pardubicích v AFI Paláci, Masarykovo náměstí 2799. Bohoslužba sice začne v 9:00, ale s radostí vás zvu na kávu a bábovku před začátkem bohoslužby. Vzkaz si pro nás připravuje Vojtěch Gočaltovský, kazatel, který mluvil v říjnu na bohoslužbě po Bobovi McEwanovi. Vojtěch cestuje po celé České republice a mluví na speciálních setkáních, která navštěvují stovky lidí, aby poznávali Krista a jeho moc. Navíc jako kazatel uchopil Boží požehnání i prakticky a vede úspěšné obchodní aktivity. Jsem proto nadšený, že zrušil svůj původní nedělní program a připojí se k nám v neděli ráno v Pardubicích.

Těším se na společné setkání a modlím se za Boží požehnání pro tebe, tvou rodinu i tvůj byznys. Neděle 6.3. je od rána až do večera jedna velká skvělá příležitost toto Boží požehnání prakticky uchopit a přijmout.

Za tým Cesta za pravdou
Daniel Skokan