ŠKOLENÍ - SEX, AIDS A VZTAHY - JAKÉ TO BYLO

Právě skončila přednáška Tomáše Řeháka na téma: Sex, Aids a vztahy. Tomáš si nás vymáchal jako prádlo: smích, slzy a zpátky smích. Tomášovo obrovské osobní zkušenosti s mladými lidmi daly přednášce obrovský náboj. Desítky jejich příběhů s drogama, sexem, AIDS a umíráním napňovaly přednášku a přinášely obrovské varování i inspiraci.

 

 

Tomáš před nás položil několik důležitých výzev. Dokážeme navštívit nemocného AIDS a nabídnout mu pomoc? Dává smysl vyměnit jeden nezávazný sex nebo jedno vyzkoušení drogy za své zdraví a nakonec i za svůj život? Pokud je to náš případ, nebylo by krásné a normální podržet si své panenství a panictví pro svého jediného životního partnera až na svatební noc?

Osobně obdivuji Tomáše, s jakou otevřeností si okamžitě získal své posluchače. Také jsme velmi rádi, že Tomáš dorazil navzdory tomu, že  posledních 10 dnů strávil v nemocnici s ledvinovým kamenem na druhém konci republiky a netušil, zda mu bude vůbec umožněno za námi dorazit. Obdivuji jeho manželku Irenu, že když se jí v sobotu po 10 dnech vrátil z "jednodenní" služební cesty, pustila ho na další cestu hned v neděli ráno. Velký potlesk na závěr byl tedy obrovskou pochvalou za Tomášovu a Ireny obrovskou statečnost a obětavost i ochotu sloužit lidem.

Tomáš také zmínil možnost finanční podpory jeho služby. Za sdružení Cesta za pravdou jsme mu přispěli částkou 120.000,- (10.000 na 12 měsíců). Pokud byste i vy rádi Tomáše podpořili v jeho cestování po školách a ve vzdělávání mladých lidí a v prevenci nemoci AIDS, můžete tak učinit  prostřednictvím účtu Cesty za pravdou s variabilním symbolem 73425 (na klávesnici vašeho mobilu to je REHAK).

Takže Tomáši a Ireno moc děkujeme. Také pochvala pro každého z vás 500 účastníků, vytvořili jste pro Tomáše krásnou atmosféru a věřím, že to obohatilo vaše poznání i emoce.