POZVÁNKA NA BOHOSLUŽBU V NEDĚLI 28. ŘÍJNA V PARDUBICÍCH

 

Ahoj kamarádi,

tak to vypadá, že je před námi možná nejlepší FEC v historii. 

Všem, kteří se ptali potvrzuji: BOHOSLUŽBA V PARDUBICÍCH BUDE! Tentokrát se sejdeme v IDEONU, (Jiráskova 1963, Pardubice) v neděli 28. října a oficiální začátek bude v 9:00. Už od 8:30 už ale budou k dispozici tradiční bábovky s kávou. Novinkou je kapela, která je kompletně složená z lidí z byznysu. Je to pro nás trochu odvážný experiment, tak věřím, že je společně podpoříme a zkusíme si to užít i společným tleskáním a zpíváním. Navíc kapela začne pár minut před devátou, aby atmosféru trochu rozehřála a od devíti, bysme se do toho rádi trochu víc opřeli. 

Speakera na bohoslužbě určuje vždy někdo z rodiny Yagerů a minule mluvil sám Jeff Yager. 

Na místě uvedeme nové CD od významného amerického kazatele a autora knih Dr. Timtohy Kellera s názvem Proč je ve světě tolik zla, když je prý Bůh dobrý. Víc lidí mi v posledních 6 týdnech pokládalo podobnou otázku, tak by to mohla být pro mnohé prospěšná pomůcka. Na místě budou i další CD a knihy, které jsou k dispozici v eshopu http://www.cestazapravdou.cz/shop. Kdo se vydá poprvé na cestu víry, dostane na místě zdarma CD Rona Balla - Nový začátek. 

Také bude poslední příležitost koupit vstupenky na Global Leadership Summit v Kladně za nižší cenu 700,- Kč.

Kdo půjde na leadership od 11:00, má jen 1,2 km což je 3 minuty autem nebo 15 minut krásné podzimní procházky. Trasu najdete zde: https://maps.google.cz/maps

Těším se na viděnou se všemi těmi úžasnými lidmi, o kterých si Daniel myslí, že zase vypadají dobře :-)

za tým Cesta za pravdou
Daniel Skokan